Ролетна москітна сітка на вікно

Ідеально підходять для будь-яких вікон, а також є незамінними при встановленні на мансардні вікна. Механізм скручування сітки простий, зручний та надійний.

Калькулятор ролетної москітної сітки

Як самостійно зробитиp замір?

Якщо ви бажаєте самостійно виміряти розмір для москітних сіток, слідуйте цим простим крокам:
Фото- чи відео- поради щодо заміру чи монтажу москітних сіток є суто інформаційними та не несуть ніяких юридичних наслідків.
  1. Відкрийте стулку вікна повністю, щоб отримати доступ до світлового отвору.
  2. Виміряйте відстань від однієї резинки до іншої по всій ширині вікна. Ці міркування повинні бути зроблені в декількох місцях.
  3. Запишіть найменший розмір, отриманий з вимірювань. Це значення буде використовуватися для замовлення москітної сітки.
Для правильного пасування москітної сітки важливо провести точний замір. Якщо у вас виникають сумніви або вам потрібна додаткова допомога, рекомендується звернутися до професіоналів, які зможуть зробити точні заміри для вас. Ми не рекомендуємо самостійно проводити заміри та монтаж москітних сіток на двері, зовнішніх віконих сіток, ролетних сіток, сіток плісе, сіток на мансардні вікна або сіток нестандартної форми

*Заміри проводити лише будівельною рулеткою на металевій основі

Типи полотна

Стандарт «Fiberglass»
Базовий оптимальний варіант, який пропонує високе співвідношення якості та ціни, а також має високі характеристики міцності. Ця москітна сітка підходить для всіх систем, забезпечуючи надійний захист від комах.

Послуги

Виробництво
Ми маємо власне виробництво та склад з достатнім запасом комплектуючих, що дозволяє нам оперативно виготовляти сітки будь-якої складності та різних розмірів. Незалежно від складності проекту, ми готові задовольнити ваші потреби та виготовити сітку, яка ідеально підійде до вашого вікна чи дверей
Замір
Надаємо послугу професійного заміру перед виготовленням та монтажем москітних сіток. Досвідчені замірники оперативно та точно визначать розміри для ідеального пасування сіток. Гарантуємо максимальну ефективність та задоволення від використання.
Монтаж
Наша компанія пропонує послугу з професійного монтажу москітних сіток, для тих покупців, які не бажають займатися самостійною установкою. Наші кваліфіковані фахівці здійснять монтаж москітних сіток будь-якої складності у будь-якому місці Києва та області. Ви можете покластися на нас, щоб забезпечити правильне і надійне встановлення сіток для вашого комфорту та захисту від комах.
Галерея робіт
Питання-Відповідь
Ціна на москітну сітку залежить від її типу та розміру. Рамкова москітна сітка типів Анвіс чи Сінакс, доступна у білому або коричневому кольорі, коштує 400 грн/м2. Однак, вона може бути придбана не менше ніж за 320 грн/шт, оскільки мінімальна розрахункова вартість становить 0,8 м².
Контакти
38 066 366 99 11
38 063 366 99 11
38 098 366 99 11
moskitka.ua@ukr.net
м.Київ, проспект Палладіна, 27