Виробництво та монтаж москітних сіток

Ефективний захист від комах, пилу, пуху та тварин
Переваги

Гарантована якість
Ми гарантуємо якісні москітні сітки, використовуючи комплектуючі від європейських постачальників. Наші сітки оснащені міцним алюмінієвим профілем, що стійкий до негоди, а якісне полотно забезпечує легке миття та довговічну службу. Крім того, на всі наші москітні сітки надається гарантія тривалістю один рік.

Більше 10 років досвіду на ринку

Ми успішно працюємо на ринку протимоскітних систем протягом 10+ років. Власний цех дозволяє нам підтримувати оптимальні ціни. Виробляємо 600+ сіток на день з найвищою якістю. Маємо 20+ кваліфікованих фахівців та кілька пунктів самовивозу в Києві. Ми ставимо на якість та задоволення потреб наших клієнтів протягом усього нашого існування на ринку.

Оперативне виготовлення

Отримуйте замовлення у найкоротші терміни. Замовляйте сьогодні та отримуйте сьогодні. З доставкою - отримуйте наступного дня. Виготовлення експрес-сіток за розмірами від 15 хвилин в мобільному цеху нашого фірмового авто, що забезпечує замір та встановлення всього за 1 годину.

Будь-яка складність
Ми готові виготовити москітні сітки будь-яких розмірів та форм: арочні, трикутні, трапецієвидні та інші нестандартні моделі. Наші сітки можна легко встановити на будь-які вікна, двері або альтанки. Ми гарантуємо точний розмір під ваше вікно.

Види москітних сіток

Рамкова «внутрішні кріплення»
Найпоширеніший і найекономічніший варіант. Вона відрізняється простотою виміру, установки та догляду.
Рамкова «зовнішні кріплення»
Ще один поширений варіант. У цій конструкції рамка кріпиться ззовні приміщення. Цей тип сітки ідеально підходить для великих вікон.
На петлях
Є зручним варіантом для вікон, оскільки її можна легко відкривати та закривати, не потребуючи додаткових механізмів або складних розблокувань.
Ролетна
Ідеально підходять для будь-яких вікон, а також є незамінними при встановленні на мансардні вікна. Механізм скручування сітки простий, зручний та надійний.
Плісе
Найелегантніше рішення для закриття вікон, терас, альтанок, яке поєднує в собі економію місця, легкість у використанні та привабливий зовнішній вигляд. Можуть бути горизонтальними або вертикальними.
Нестандартні
Виготовлення нестандартних конфігурацій москітних сіток, включаючи арочні, трикутні або трапецієподібні, які ідеально підходять для вікон.
На петлях
Є зручним варіантом для дверей, оскільки її можна легко відкривати та закривати, не потребуючи додаткових механізмів або складних розблокувань.
Ролетна
Ідеальне рішення для будь-яких дверей. Механізм скручування сітки простий, зручний та надійний. Однак, ролетною сіткою не зовсім зручно користуватися на дверях, оскільки для її відкриття чи закриття потрібно низько нахилятися.
Плісе
Найелегантніше рішення для закриття дверей, терас, альтанок, яке поєднує в собі економію місця, легкість у використанні та привабливий зовнішній вигляд. Можуть бути горизонтальними або вертикальними.

Типи полотна

Стандарт «Fiberglass»
Базовий оптимальний варіант, який пропонує високе співвідношення якості та ціни, а також має високі характеристики міцності. Ця москітна сітка підходить для всіх систем, забезпечуючи надійний захист від комах.
Невидимка «Ultra View»
Ця сітка має тоншу нитку, що робить її прозорою та майже невидимою на вікнах. Вона пропускає на 25% більше світла та повітряного потоку.
Антипил
Забезпечує надійний захист від великого та дрібного пилу, а також від комарів та інших комах. Застосовується на нижніх поверхах житлових приміщень.
Антикішка
Замість звичайного полотна використовується металева сітка, яка виступає перешкодою для птахів та домашніх тварин, її міцність дозволяє витримати навіть вагу невеликої тварини.

Як самостійно зробитиp замір?

Якщо ви бажаєте самостійно виміряти розмір для москітних сіток, слідуйте цим простим крокам:
Фото- чи відео- поради щодо заміру чи монтажу москітних сіток є суто інформаційними та не несуть ніяких юридичних наслідків.
  1. Відкрийте стулку вікна повністю, щоб отримати доступ до світлового отвору.
  2. Виміряйте відстань від однієї резинки до іншої по всій ширині вікна. Ці міркування повинні бути зроблені в декількох місцях.
  3. Запишіть найменший розмір, отриманий з вимірювань. Це значення буде використовуватися для замовлення москітної сітки.
Для правильного пасування москітної сітки важливо провести точний замір. Якщо у вас виникають сумніви або вам потрібна додаткова допомога, рекомендується звернутися до професіоналів, які зможуть зробити точні заміри для вас. Ми не рекомендуємо самостійно проводити заміри та монтаж москітних сіток на двері, зовнішніх віконих сіток, ролетних сіток, сіток плісе, сіток на мансардні вікна або сіток нестандартної форми

*Заміри проводити лише будівельною рулеткою на металевій основі

Послуги

Виробництво
Ми маємо власне виробництво та склад з достатнім запасом комплектуючих, що дозволяє нам оперативно виготовляти сітки будь-якої складності та різних розмірів. Незалежно від складності проекту, ми готові задовольнити ваші потреби та виготовити сітку, яка ідеально підійде до вашого вікна чи дверей
Замір
Надаємо послугу професійного заміру перед виготовленням та монтажем москітних сіток. Досвідчені замірники оперативно та точно визначать розміри для ідеального пасування сіток. Гарантуємо максимальну ефективність та задоволення від використання.
Монтаж
Наша компанія пропонує послугу з професійного монтажу москітних сіток, для тих покупців, які не бажають займатися самостійною установкою. Наші кваліфіковані фахівці здійснять монтаж москітних сіток будь-якої складності у будь-якому місці Києва та області. Ви можете покластися на нас, щоб забезпечити правильне і надійне встановлення сіток для вашого комфорту та захисту від комах.

Калькулятор москітної сітки

Галерея робіт
Питання-Відповідь
Ціна на москітну сітку залежить від її типу та розміру. Рамкова москітна сітка типів Анвіс чи Сінакс, доступна у білому або коричневому кольорі, коштує 400 грн/м2. Однак, вона може бути придбана не менше ніж за 320 грн/шт, оскільки мінімальна розрахункова вартість становить 0,8 м².
Контакти
38 066 366 99 11
38 063 366 99 11
38 098 366 99 11
moskitka.ua@ukr.net
м.Київ, проспект Палладіна, 27